Home

Akce družiny v září

Akce družiny v září

Ve školní družině během září probíhá krátkodobý projekt Z pohádky do pohádky.

Činnosti projektu „Z pohádky do pohádky“ směřuji k poznávání a prožívání světa pohádek. Čtení, dramatizace, pohádkové hádanky a kvízy, soutěže a křížovky, malování a vyrábění pohádkových postaviček, puzzle a hry – každé dítě může vybrat činnost, kterou chce dělat.

V pátek 15. 9. měli žáci druhých ročníků možnost navštívit festival Jičín – město pohádky. Viděli jsme ukázky bojových sportů, divadlo na hlavní scéně, navštívili ordinaci doktora Klauna. Nezapomněli jsme na malý domek, kde se nachází Rumcajsova řemeslná dílna, Cipískova ZOO a Mančina bylinková zahrádka. V Obřadní síni jičínského zámku jsme hledali obrázky, které nakreslili naši žáci koncem minulého školního roku na téma „S Rumcajsem za českými tradicemi“.  Výlet do Jičína se nám velice líbil.

6. září do družiny dorazilo poděkování od paní Pavlíny Paličkové jménem poroty výtvarné soutěže na téma „S Rumcajsem za českými tradicemi“ za díla, která jsme poslali do Pohádkového města Jičína. Touto cestou chceme poděkovat žákům Kateřině Repšové a Lucii Henclové z 4.A, Adélce Čechové z 2.B, Jaromírovi Šimíčkovi z 2.A, Markétce Klainové z 3.C a Danielovi Křečkovi z 3.B za účast ve výtvarné soutěže a reprezentaci naší školy a školní družiny. Vychovatelka  L.Maťažová


Zpět


Partneři

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb